KONST / Litografier / Färglitografi 14299112
nr 1429 9112
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 231/300. Bildmått: 39x50cm, yttermått inklusive ram: 57x69cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 november 2021
kl 18:48:11
300 kr
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien